Василь Косів: «Міська рада заплатить громадським організаціям за проведені заходи»

  • 23.12.2010, 15:02
  • 874
Як повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, до кінця року міська рада частково розрахується з громадськими організаціями за проведені заходи. Вже сьогодні у скарбниці буде проплачено 626 тис. гривень, а до кінця року ще 1,1млн грн.

Ще з 2006 року одним із пріоритетів роботи Львівської міської ради було обрано підтримку та розвиток громадських організацій та їх ініціатив. Одним із таких інструментів вже протягом чотирьох років є фінансова підтримка проектів громадських організацій, зокрема, конкурс соціально-культурних проектів.

Навіть попри економічну кризу, що спостерігається в Україні вже другий рік поспіль, Львівська міська рада не лише зберегла, а навіть не зменшила фінансування цих проектів.

заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Всі зобов’язання, які є перед одержувачами бюджетних коштів, які мають бути погашені до кінця року, будуть виплачені. Якщо говорити конкретніше, то сьогодні 626 тис. буде проплачено у казначействі в межах конкурсу соціально-культурних проектів не тільки у галузі культури, а й соцзахисту та напрямку спорту.

Щодо інших заходів, то до кінця року буде проплачено 1,1 млн. Щодо проектів у галузі молоді і спорту, заборгованість буде оплачена у січні. Це чітка позиція міського голови. В цьому нема компромісів

Василь Косів, заступник міського голови з гуманітарних питань

під час прес-конференції, на якій громадські організації висловили занепокоєнням

з приводу заборгованості коштів з боку міської ради

за проведені заходи у рамках соціально-культурних проектів у 2010 році.

За його словами, бюджет Львова катастрофічно не виконується. На сьогодні є 136 мільйонів заборгованості до міського бюджету, в тому числі, від оренди землі та майна.

Цього року громадські організації вже отримали більше 1 мільйона гривень за проведені заходи у 2010 році, а також повністю погашено заборгованість за попередній рік.

начальник міського управління культури Андрій Вороновський.

Аудіокоментар заступника міського голови з гуманітарних питань Василя Косіва (mp3; 516 kb)