У Львові відбувся майстер-клас «В2В»

  • 28.01.2011, 11:47
  • 773
25 січня у Львові відбувся майстер-клас "Як підвищити цінність маркетингу для бізнесу", в якому взяли участь представники бізнесового кола, молоді вчені, маркетологи, інноваційні менеджери Львова.

Під час майстер-класу Олександр Юрчак, фахівець з п’ятнадцятирічним європейським досвідом в сфері маркетингу, акцентував увагу на питаннях кризи світового маркетингу, статусу українського В2В.

Майстер-клас "В2В маркетинг: Ріст Цінності для Бізнесу" - це перший захід на теренах Західної України, який спрямований на виокремлення напрямку Business to Business серед загального маркетингу та підвищення його цінностей для бізнесу. Створення експертного середовища в сфері маркетингу В2В на Львівщині сприятиме розвитку середнього та великого бізнесу.

координатор майстер-класу, голова правління ЛММГО "Пантеон Наук", Микола Семенюк.

Дуже пізнавальний майстер-клас, як для маркетологів так і для керівників організацій. Сьогодні, на жаль, бізнес в Україні недостатньо звертається до послуг маркетингу В2В. Скоро керівники зрозуміють, що співпраця з Маркетингом В2В допоможе зробити бізнес значно успішнішим. Вони зможуть отримати чітку інформацію щодо ринку.

учасник майстер-класу Юрій Аронець.

Наступний майстер-клас "В2В маркетинг" у Львові відбудеться в березні цього року.

Презентацію та головні тези майстер-класу можна завантажити на веб-порталі ЛММГО "Пантеон Наук".