У Львові відбудеться акція «Школа волонтерів - 2011»

  • 31.01.2011, 16:18
  • 1383
Місто Лева популяризує волонтерство. У середу, 2 лютого, о 17.00 год. на ковзанці, що розташована на пл. Ринок, відбуватиметься акція «Школа волонтерів - 2011». Цю акцію для своїх волонтерів організовує Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Волонтери Центру зможуть безкоштовно кататись на ковзанах. Водночас, вони розповідатимуть тим, хто буде на ковзанці, про особливості волонтерського руху. Така зустріч, на нашу думку, сприятиме розвитку соціальної та спортивної активності мешканців міста. До речі, волонтери та соціальні працівники всім охочим роздаватимуть буклетики та запрошення долучитись до волонтерської діяльності.

керівник Школи волонтерів Оксана Корнецька.

Загалом, протягом року навчальні тренінги у Школі волонтерів при Львівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходить близько 40 осіб. Вони періодично беруть участь у виїзних тренінгових програмах, як заохочення всі мають можливість брати участь у  туристичних подорожах, переглядати вистави, відвідувати музеї, кінопалаци тощо.

Після завершення навчання в Школі всі слухачі отримують сертифікати. До волонтерської діяльності Центру у 2010 році долучилося біля 100 осіб (студенти,  працююча молодь, учні, безробітна молодь, клієнти Центру, особи, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції). Основним завданням Школи є забезпечення теоретичної та практичної підготовки волонтерів до реалізації соціальних програм. Навчання в Школі здійснюється на безоплатній основі. Заняття проводяться у формі  тренінгів, різноманітних творчих вправ.

керівник відділу соціальної роботи Личаківського району ЛМЦСССДМ

Наталія Клапатюк.

Докладнішу інформацію можна отримати за тел. 275-05-61.