У Львові відбудеться конференція щодо використання соціальних мереж «Lviv Social Media Camp»

  • 02.02.2011, 16:41
  • 844
У Львові відбудеться конференція "Lviv Social Media Camp". Конференцію проводять для розробників додатків під Facebook та Vkontakte, інтернет-маркетологів, директорів з маркетингу та усіх, чия робота пов’язана із використанням соціальних мереж. Організаторами Lviv Social Media Camp є агентство інтернет-реклами adPrime та Lviv Startup Club, за підтримки Львівської міської ради.

Відтак, конференція має показати успішні напрями використання соціальних мереж в підприємницькій діяльності, надати інструменти та створити простір для обговорення нових ідей, поширення перевірених технік маркетингу в мережах.

У рамках конференції обговорюватиметься використання соціальної мережі для бізнесу; техніки вірусного маркетингу в соціальних мережах; приклади створення і менеджменту власних медіа-носіїв в соціальних медіа; продаж і просування власних товарів і послуг в соціальних мережах; тенденції і новинки соціальних мереж в 2011 році.

Соціальні мережі дуже швидко розвиваються, ними починають масово користуватися, вони можуть бути прикладом активізації громади, адже набагато швидше доносять інформацію, ніж сучасні медіа. На конференції, у котрій візьмуть участь 500 учасників, ми пояснимо як правильно користуватися соціальними мережами.

координатор конференції Ростислав Чайка.

Доповідачами Lviv Social Media Camp будуть маркетологи соціальних мереж, інтернет-підприємці, програмісти, політики і громадські діячі. Також передбачено круглі столи і дискусії.

Довідка

Конференція відбудеться 19 лютого в приміщенні Українського Католицького Університету (Хуторівка, 35а). Детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті info@smcamp.com.ua та за тел. 0505228875, контактна особа - Ростислав Чайка.