У Львові представлять нових учасників інтеграційного театру «Антінея»

  • 03.02.2011, 11:31
  • 761
Цієї неділі, 6 лютого, відбудеться презентація театрального колективу "Антінея", який працює у техніці чорного театру. Під час презентації учасники зможуть ознайомитись з творчістю колективу "Антінея", побачити техніку чорного театру в дії, а також записатись в театральну групу. Програма заходу також включає виступ театру Українського Католицького Університету з виставою "Знайти Спасителя" та тренінг з Романом Скоровським, режисером театру "Просценіум".

"Антінея" - це колектив, який об`єднує батьків та їх дітей, повносправних та неповносправних осіб та волонтерів в одну особливу групу, яка любить і займається театром. До цього року колектив працював об`єднуючи кілька сімей. Починаючи від сьогодні репетиції колективу будуть відкритими для нових учасників, оскільки відбуватимуться у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини що суботи та неділі.

координатор проектів МТЦ "Непротоптана стежина" Анастасія Войтюк.

Захід проходитиме у дзеркальному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, що за адресою: вул. Вахнянина, 29а. Початок о 14.00 год. Вхід вільний. Організатором дійства є Мистецько-терапевтичний центр "Непротоптана стежина".

Творчий підхід до впровадження програми реабілітації людей з особливими потребами є конче необхідним, і є частиною комплексу заходів по соціальній інтеграції цієї категорії мешканців нашого міста. Приємно, що у Львові є люди, які цим займаються і розвивають. Торік управління соціального захисту радо підтримало ініціативи МТЦ "Непротоптана стежина", серед яких наймасштабніший: "Тиждень творчості людей з особливими потребами", який був унікальною подією свого роду.

заступник начальника управління соціального захисту Наталія Кузяк.