Гуртківці львівських дитячих клубів відвідують музеї

  • 03.02.2011, 15:30
  • 694
З 2 до 5 лютого УДЮМКи Сихівського, Франківського і Шевченківського районів Львова управління молоді, сім’ї та спорту проведуть цілий ряд екскурсій для своїх гуртківців. Так, діти матимуть змогу відвідати художньо-меморіальний музей О.Новаківського, побувати з екскурсією на "Вернісажі" та ще багато іншого цікавого, якщо приєднаються до гуртківців. Сучасні діти не знають або ж забули про театри, про мистецтво.  Їх оточують телевізор, комп’ютер та  різноманітна техніка. Метою цих заходів є заохочення дітей любити мистецтво педагог-організатор УДЮМК  Франківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту Квітослава Пасічник.

Вчора, 2 лютого, гуртківці УДЮМК Сихівського району управління молоді, сім’ї та спорту відвідали з екскурсією художньо-меморіальний музей О.Новаківського. Під час відвідин діти мали змогу ознайомитись з засновником першої в Галичині приватної української мистецької школи, а також з його творами.

А сьогодні вихованці Шевченківського УДЮМКу відвідають "Вернісаж", де, як зазначає педагог-організатор заходу Василь Цар, ознайомляться з українським національним мистецтвом, керамікою і живописом.

В сучасному світі батьки не завжди мають час, щоб піти з дитиною до музею чи в театр, але це теж є важливим чинником виховання цілісної особистості. Тож те, що наші педагоги-організатори, окрім навчання дітей різним видам мистецтва чи спорту, також проводять культурно-масові заходи, сприяє  вихованню гідного майбутнього для нашого міста

начальник управління молоді, сім’ї та спорту Наталка Федорович.