Львівська громада вшановує ювіляра

  • 03.02.2011, 15:34
  • 1050
Педагог-організатор клубу "Пілот" УДЮМК Залізничного району Львова управління молоді, сім'ї і спорту Корнелія Олександрівна Дмитраш днями відсвяткувала 60 уродини. З цієї нагоди ювілярку привітали її вихованці та колеги. Водночас з нагоди такої події Корнелія Дмитраш була удостоєна подяки міського голови.

Корнелія Олександрівна – педагог, яка вже понад 40 років працює над вихованням художньо-естетичних смаків та здібностей дітей різного віку та різного соціального становища.  Вона виховала понад 80 студентів і випускників художніх факультетів різних вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів таких, як: НУ «Львівська політехніка» (архітектура), Львівський державний коледж декоративно-ужиткового мистецтва ім. Івана Труша, Львівська національна академія мистецтв, Львівська академія друкарства та ін. Своєю важкою щоденною працею, високим професіоналізмом та творчим підходом заохочує, надихає та спонукає дітей до створення нових цікавих образів, використання новітніх технік, активного і постійного художнього пошуку.

керівник УДЮМК Залізничного району Львова

управління молоді, сім'ї і спорту

Олександра Білецька.

Учні Корнелії Дмитраш беруть участь у різноманітних всеукраїнських та міжнародних конкурсах та стають переможцями і призерами. Зокрема, в конкурсі декоративного мистецтва "Намалюй казку", конкурсі декоративного мистецтва УЄФА Євро – 2012 "Творимо історію разом", конкурс малюнку "Боротьба з СНІД/ВІЛ", міжнародному конкурсі дитячого малюнку "Фарби Землі. Моє улюблене місто", що відбувався в Естонії, всеукраїнських конкурсах "Україна – футбольна країна", "Іде звізда чудна", міжнародних конкурсах "Бієналє від 5 до 10" (Харків) та "Це - я, тут я живу!"  (Лідице, Чехія).

До слова, учні студії образотворчого мистецтва "Пілот" неодноразово мали власні виставки у Львівському палаці мистецтв, Музеї ідей та інших виставкових залах.

Педагоги-організатори – це те найцінніше, що мають наші УДЮМКи. Адже саме завдяки їхнім знанням, вмінням та любові до своєї справи, ми щодня у позаурочний час забираємо з вулиці наших дітей. Не дарма випускники студії «Пілот» до сьогодні пам’ятають професійного педагога та творчого художника, Корнелію Олександрівну Дмитраш, і віддають уже своїх дітей під добру опіку та в надійні руки Учителя з великої літери.

керівник  управління молоді,сім'ї і спорту Наталка Федорович.