Гуртківці львівських УДЮМКів побачать виставу «Амадей»

  • 03.02.2011, 15:39
  • 709
Вихованців львівських УДЮМКів навчають любити мистецтво. Гуртківці УДЮМК Франківського району Львова управління молоді,сім’ї та спорту 4 лютого відвідають драматичний театр ім. М.Заньковецької і подивляться виставу "Амадей". А 5 лютого діти матимуть екскурсію на виставку малих скульптурних форм, що відбувається за адресою вул. Стрийська,198.

Періодично відвідуючи з дітьми театр, ми маємо на меті прищепити їм любов до мистецтва. Сучасні діти не знають або ж забули про театральне мистецтво. Їх оточують телевізори, комп’ютери та різноманітна техніка. А гра акторів на сцені здатна розбудити в дітях бажання захопитись чимось новим та невідомим.

керівник УДЮМК Франківського району Львова

управління молоді,сім’ї та спорту

Роман Кладько.

Після вистави відбудеться її обговорення з дітьми у кафе поблизу театру. Ми обрали виставу "Амадей", оскільки вона про високі ідеали, про мистецтво, про людяність, доброту, любов. Сюжет вистави такий: відомий віденський композитор Антоніо Сальєрі має все: визнання, гроші, владу, вважає себе найщасливішою людиною у світі. Тим часом, у місті з’являється молодий талант Європи – Вольфганг Амадей Моцарт.

Своєю щирістю і безпосередністю він здобуває прихильність імператора. Така ж як і Вольфганг, сповнена життя, його музика. Легкість і глибину її може гідно оцінити лише Сальєрі. Це стає для нього нестерпною мукою. Вистава підкреслює вічну істину: життя митця можна зробити нестерпним, знищити його фізично, забути його могилу – він все одно буде жити в своїх мелодіях.

педагог-організатор УДЮМК Франківського району Львова

управління молоді, сім’ї та спорту

Квітослава Пасічник.

Театр виховує у дітях високі моральні якості, сприяє формуванню естетичних смаків, розширенню світобачення. Водночас, театр, як і книги змушують дітей думати. Нам важливо, щоб героями для наших дітей були позитивні яскраві особистості, наприклад, такі як світової слави композитор Вольфганг Амадей Моцарт.

керівник управління молоді, сім'ї  та спорту

Наталка Федорович.