Мистецькі колективи та громадські організації створять «творче місто»

  • 03.02.2011, 15:45
  • 822
Мистецькі колективи та громадські організації "творитимуть творче місто разом". У Львові проходить спільний проект Центру міської історії та Британської Ради в Україні з пошуку інноваційних підходів до розвитку культурного потенціалу міста.

Організатори проекту запрошують художніх керівників, менеджерів мистецьких організацій, які хочуть співпрацювати із владою та громадою міста. Відтак, з 8 до 10 лютого розпочнеться тренінг "Творимо творче місто разом" у приміщенні Центру міської історії (вул. Акад. Богомольця, 6). Участь у тренінгу візьмуть і представники мистецьких колективів з інших міст України.

У рамках тренінгу "Творимо творче місто разом" відбуватиметься презентація різноманітних проектів, ознайомлення з британською діловою грою "Місто майбутнього", обмін досвідом між мистецькими організаціями з інших міст.

Нагадаємо, що перший український проект "Львів - Місто Майбутнього" відбувся у 2009 році. За ініціативи Львівської міської ради темою для першого львівського проекту стала  реконструкція старого трамвайного депо та його роль у творчому й мистецькому житті міста. Темою цьогорічного тренінгу буде регенерація ріки Полтви. Запропоновані ідеї розглянуть органи міського самоврядування.

Ми обрали Полтву, бо хотіли обіграти тему, яка має глобальне значення  для міста. Ми плануємо показати, де саме тече річка, якою вона була у минулому. На цій грі маємо розробити ідеї її реконструкції, щоб хоч якось достукатися до львів’ян, розповісти тим, хто не знає, що річка й досі тече під асфальтом.

модератор проекту Богдан Шумилович.

Відбір учасників гри відбуватиметься на конкурсній основі. Протягом тижня група спеціалістів відбере 25 найкращих кандидатів, які і стануть учасниками гри "Місто майбутнього".

У ролі модераторів гри будуть працівники Центру Міської історії Богдан Шумилович та Сергій Терещенко. Вони проведуть учасників крізь три основних етапи гри: формування ідей, тестування в реальному житті та презентацію результатів. Наприкінці другого дня гравці та фахівці таємним голосуванням відберуть найкращу ідею. Усі здобутки гравців стануть надбанням громади міста.

Довідка

Щоб взяти участь у тренінгу, потрібно надіслати мотиваційного листа та коротку інформацію про себе та організацію на адресу - info@creativecities.org.ua.