Відбудеться благодійне свято для дітей з особливими потребами

  • 03.02.2011, 17:47
  • 846
Завтра для дітей та молоді проведуть свято. 4 лютого 2011 року у приміщенні центральної дитячої бібліотеки м. Львова (вул. Окуневського, 3) відбудеться благодійне свято духовної музики "Збережімо Різдво у душах" для дітей та молоді з особливими потребами. Учасники свята стануть слухачами та співвиконавцями різдвяних колядок, новорічних щедрівок, духовних пісень, які виконуватиме для них музичний квінтет "Камо грядеши". Це свято є завершальним серед  новорічно-різдвяних заходів та має допомогти учасникам ще раз відчути атмосферу свята, радість спілкування з однолітками.

Розпочнеться свято о 14.00 год. Організатори заходу – Шевченківський відділ соціальної роботи Львівського міського центру СССДМ; Центральна дитяча міська бібліотека; волонтери ЛМЦСССДМ. Участь у святі візьмуть понад 80 дітей та молодь з особливими потребами, а також громадська організація "Довіра"; НРЦ "Джерело"; громадська організація "Оріон".

Завершились Різдвяно-новорічні свята, залишивши спогади про неповторну святкову атмосферу – подарунки, колядки, вертепи. Але найцінніший подарунок зберігаємо у душах до наступного Різдва: уміння дарувати радість, любов та милосердя тим, хто поряд із нами. Особливо якщо вони дуже потребують цього.

директор центру Віра Покотицька.

Організатори запрошують долучитися усіх, хто може надати благодійну допомогу подарунками для учасників свята.

Довідка

Контактні телефони: 252-98-06; 067-718-52-15 – Любов Іванівна.