У Львові стартує марафон читання «Розкажи дитині казку»

  • 04.02.2011, 09:13
  • 812
Cьогодні у Львові стартує марафон читання "Розкажи дитині казку". Щоп’ятниці у садочках міста дітям розповідатимуть казки відомі артисти, спортсмени, журналісти, політики та громадські діячі.

Сьогодні у садочку №43 Василь Вірастюк та Денис Силантьєв розкажуть дітям казку про Динозаврика із книжки "Чудеса маленького міста". Акцію організовує Львівська міська рада. Партнером марафону є видавництво "Старого Лева", журнал "RIA".

В найближчі два місяці у садочках міста казки читатимуть Наталка Карпа, ведучі радіо "Львівська хвиля" Влодко Лучишин та Андрій Великий, ведуча радіо "Люкс FM" Марта Більська, співачка Зоряна, Владіслав Левицький, Андрій Котельник, гурт "Пікардійська Терція" тощо. Всі охочі також можуть долучитись до читання.

Довідка

Марафон читання "Розкажи дитині казку" - промоційна акція Львівської міської ради.  Метою заходу є заохочення дітей до читання та популяризація щоденного читання.

Нагадаємо, у Львові також проходять майстер-класи відомих артистів у музичних школах. Окрім того, у львівських школах проходили майстер-класи з плавання, які проводили Денис Силантьєв та Яна  Клочкова.

Також у 2007 та 2008 роках відбувалась акція "Прочитай дитині казку". Дітям читали казки Віталій Кличко, Володимир Гришко, Богдан Бенюк, Олександр Ярмола (лідер гурту "Гайдамаки") та Олександр Положинський (лідер гурту "Тартак").