У Львові школярів навчають основ декоративного мистецтва

  • 04.02.2011, 09:39
  • 982
Школярів-гуртківців львівських УДЮМКів навчають основ декоративного мистецтва. У п’ятницю, 4 лютого, о 15.30 год. в клубі "Дивосвіт" УДЮМК Франківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту відбудеться майстер-клас "Декоративне мистецтво. Художня розробка декоративних робіт". Усіх охочих взяти участь запрошують завітати за адресою вул. Наукова, 76.

Метою цього заходу є посприяти розвиткові творчої уяви і фантазії у дітей, пробудити у них справжній талант митця, навчити мислити образно, виховати гарний смак та відчуття стилю.

керівник УДЮМК Франківського району Львова

управління молоді,сім’ї та спорту 

Роман Кладько.

Декоративне мистецтво - це  художня творчість, пов’язана переважно з прикрашанням помешкань, оздобленням декору і виготовленням прикрас. Загадкове слово «декор» так і перекладається з латини – «прикрашаю». З давніх-давен люди створювали потрібні і корисні речі і обов’язково їх прикрашали. А там, де виникає краса, починається мистецтво.  Для виготовлення роботи під час нашого майстер-класу ми запропонуємо дітям створити гіпсові фігурки  різних форм, власне те, що вони хотіли би створити, що вони відчувають. Обов’язковою умовою належності твору до декоративного мистецтва є нерозривний художній зв'язок художньо-образного оформлення будь-якої роботи, яку виконала дитина. Тому за час заняття будемо робити все можливе, щоб приділити увагу кожній дитині і посприяти у виготовленні своєї неповторної речі, яку потім не соромно буде подарувати, наприклад, мамі.

педагог-організатор УДЮМК Франківського району Львова

управління молоді,сім’ї та спорту

Наталя Знак.

Кожна дитина народжується неповторною, оригінальною, здібною і відкритою для творення. А те, якою вона виросте, залежить від нас – дорослих, які дають або не дають дитині можливість розвиватися. Ми, як відповідальні за, так би мовити, «організацію процесу», у кожному гуртку в кожному районі міста робимо все можливе, щоб ті майже 4 тисячі дітей, які відвідують наші гуртки, отримували якнайширші можливості до самовдосконалення.

начальник управління молоді, сім’ї та спорту 

Наталка Федорович.