У Львові розпрацьовують програму Ярмарку дозвілля

  • 01.03.2011, 12:23
  • 1038
У Львові триває активна підготовка до Ярмарку дитячого дозвілля. Організації - учасники працюють над наповненням програми Ярмарку дозвілля та подають пропозиції до виступів та майстер-класів, які відбуватимуться на трьох показових майданчиках.

На сцені актового залу виступатимуть танцювальні та вокальні колективи, на інших двох майданчиках діти матимуть можливість взяти участь у майстер-класах з бісероплетіння, художньої кераміки, ткацтва, виготовлення м'якої іграшки, малювання на склі, живопису, різьбі по дереву.

Будинок дитячої та юнацької творчості Франківського району запропонував  демонстрування колекції одягу театрів мод  «Квіти» та «Шарм», виступи вокального ансамблю "Росинка", ансамблю інструментальної музики "Водограй",  дитячого театру "Діти землі" та ін.

Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району виявив бажання представити  виступ циркової студії «Віртуози», народної капели бандуристок "Ягілка", народного духового оркестру "Веселка", ансамблю східного танцю "Джаваір".

Крім того, спробувати потанцювати можна буде з викладачами та вихованцями танцювальних клубів "Лідер", "Рондо", "Фокстрот", ансамблю "Тонус". Презентацію творчих досягнень юних поетів та прозаїків проведе Львівський міський координаційно-методичний центр "Галицьке юнацтво".

Крім того, визначено місця розташування боксів усіх учасників Ярмарку, у яких батьки та діти зможуть ознайомитися з діяльністю установи, взяти інформаційну продукцію та записатися в гуртки.

Нагадуємо, що на Ярмарку дитячого дозвілля буде представлено понад 200 гуртків з 37 організацій. Ярмарок триватиме у Львові протягом трьох днів: 7, 8, 9 квітня 2011 року.