Оголошено І Всеукраїнський молодіжний конкурс «Я – творець своєї держави»

  • 01.03.2011, 12:56
  • 1427
Львівська молодь візьме участь у І Всеукраїнському молодіжному конкурсі "Я – творець своєї держави!". Організовує захід Всеукраїнська громадська організація "Український Незалежний Фонд Інноваційного Розвитку", Мала Академія Наук України в рамках діяльності Молодіжного Ресурсного Центру України.  Конкурсні роботи можна подавати до 12.00 год. 12 квітня.

Конкурс проводиться для молоді, віком від 15 до 35 років. За результатами конкурсу есе та анкет буде відібрано 500 учасників для участі у Всеукраїнському форумі "Я – Творець своєї держави", який відбудеться влітку цього року у Криму.

До участі у конкурсі запрошуються: учні старших класів шкіл, ліцеїв, коледжів, обдарована молодь в системі позашкільної освіти, учні професійно-технічних училищ, студенти вищих навчальних закладів, молоді науковці та аспіранти, менеджери компаній та власники бізнесу, молоді державні службовці та депутати всіх рівнів, члени Всеукраїнських молодіжних громадських організацій.

Метою цього конкурсу є виявити і залучити талановиту молодь, яка хоче, може і буде активно брати участь у державотворчих процесах сьогодення. Автори кращих робіт будуть нагороджені дипломами та грошовими преміями.

координатор Молодіжного ресурсного центру України у Львівській області

Андрій Ковальський.

Довідка

Для участі в конкурсі потрібно написати есе до 10 сторінок А4 (шрифт Times New Roman, 12 розмір) українською, російською або англійською мовами і надіслати на адресу організаційного комітету: 01034, Київ, вул. Рейтарська, 19-б або на електронну пошту mrc.konkurs@gmail.com з приміткою "Конкурс ЕСЕ + Назва обраної Вами теми".

Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 099-441-74-95 (Дмитро), 063-243-48-10 (Анатолій), 093-246-47-90 (Руслан) або на сайтах www.mrc.net.ua, www.unfir.org, www.man.gov.ua.