У Львові відбудеться четвертий Інженерний ярмарок кар'єри

  • 02.03.2011, 13:38
  • 877
Львів підтримує студентську молодь. Так, 23 березня львівський осередок міжнародної студентської організації BEST проведе Інженерний ярмарок кар'єри. Це виставка провідних компаній-роботодавців, розрахована на студентів та молодих спеціалістів, які бажають зробити перший крок для початку своєї кар’єри. Компанії пропонують вакансії та стажування.

Студенти мають можливість заповнити та подати своє резюме безпосередньо в руки роботодавцю або запитати, як влаштуватися до них на роботу, та якими знаннями потрібно володіти. Для компаній-учасників Інженерний ярмарок кар’єри в 2011 році – хороша можливість для пошуку молодих та ініціативних працівників. Також в рамках Ярмарку будуть презентації компаній, тренінги від роботодавців, зустрічі з цікавими людьми, які власним прикладом показуватимуть, як стати успішними.

Завдяки позитивним відгукам про минулі Інженерні ярмарки кар’єри, великій кількості компаній різних сфер, а сьогодні – з інфодесків та плакатів, студенти вже знають, що на Ярмарку можна знайти гідну роботу, тому вони зараз активно готують свої резюме або остаточно визначаються з майбутньою професією.

організатор Інженерного ярмарку кар’єри Сергій Мякшинов.

Четвертий Інженерний ярмарок кар’єри відбудеться 23 березня в IV корпусі Національного університету "Львівська політехніка". Докладніша інформація – на сайті: http://ejf.com.ua.