Львівські студенти перемогли у Чемпіонату Світу з програмування

  • 15.04.2008, 03:00
  • 2496
  • Андрій Яремко
Студенти Львівського національного університету ім. І. Франка факультету прикладної математики та інформатики перемогли у фіналі командного студентського Чемпіонату Світуз програмування за версією АСМ 2008 року (ACM ICPC). Змагання відбувались з 6 до 9 квітня у Канаді. Команду львів’ян представляли студенти 5 курсу факультету прикладної математики Остап Коркуна, Руслан Борделя та аспірант факультету Василь Білецький...

Студенти Львівського національного університету ім. І. Франка факультету прикладної математики та інформатики перемогли у фіналі командного студентського Чемпіонату Світуз програмування за версією АСМ 2008 року (ACM ICPC). Змагання відбувались з 6 до 9 квітня у Канаді. Команду львів’ян представляли студенти 5 курсу факультету прикладної математики Остап Коркуна, Руслан Борделя та аспірант факультету Василь Білецький.

Як повідомив декан факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ ім. І. Франка Ярема Савула, перед цими змаганнями студенти факультету отримали перемогу у півфіналі Чемпіонату Світуз програмування, який проходив у м. Бухаресті.

«На Чемпіонаті Світуз програмування за версією АСМ 2008 золоті медалі завоювали університетські команди з м. Санкт-Петербурга, м. Іжевська та м. Масачусец», - додав Ярема Савула.