Для дітей відбувся майстер-клас із ліплення пластиліном

  • 01.04.2011, 11:15
  • 1426
У Львові розвивають творчі здібності дітей. Вчора у приміщенні клубу "Сонечко-1" відбувся майстер-клас із ліплення на склі. Клуб розташований на  вул. Мазепи, 13а. Організатор заходу - установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту.

Образотворче мистецтво - не тільки прекрасний спосіб самовираження, але і помічник у дитячому розвитку. Неталановитих дітей, як відомо, не буває.

Кожна дитина талановита по-своєму. Треба лише вчасно помітити цей дар і допомогти  його розкрити. Тому так важливо з  раннього віку розвивати в дитині творчий початок. Малюючи або займаючись ліпленням, дитина дає вихід своїм емоціям, у неї розвивається образне мислення, уява, смак, почуття кольору та форми, моторні навички. Останні, що важливо, в значній мірі впливають на активізацію розумової діяльності.

наголошують координатори роботи УДЮМКів

управління молоді, сім’ї та спорту.

Звичайно, не можна забувати про чудовий винахід людства - про пластилін. Матеріал відмінно удосконалює координацію рухів маленьких пальчиків, що впливає не тільки на розвиток мови і мислення, але і на нервову систему в цілому. Для дітлахів молодшого віку ліплення - це дуже корисне і до того, ж захоплююче заняття. Тому ми поєднаємо ліплення з аплікацією та малюванням.

педагог-організатор УДЮМК Шевченківського району Львова

управління молоді, сім’ї та спорту

Оксана Медведєва.

Дізнатися про роботу та можливості усіх львівських УДЮМКів можна буде під час Ярмарку дозвілля. Нагадаємо, Ярмарок дитячого дозвілля, який ініціює Львівська міська рада, відбудеться 7-9 квітня 2011 року у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Протягом трьох днів львівські клуби, студії та гуртки матимуть змогу представити свою діяльність. На спеціальному майданчику проводитимуться показові виступи, майстер-класи від творчих організацій, центрів і клубів. З виставкових стендів усі відвідувачі зможуть ознайомитися з різними видами дозвілля, творчими роботами та дізнатися адреси осередків кожного гуртка.