«Усміхнись світові і він відповість тобі тим самим»

  • 01.04.2011, 11:34
  • 994
У Львові триває Тиждень Лідера. Сьогодні, 1 квітня, о 13.00 год біля входу до Ратуші розпочнеться флеш-моб "Усміхнись світові і він відповість тобі тим самим".

Участь у флеш-мобі візьмуть приблизно 20 людей: 10 у жовтих і 10 у чорних футболках. Флеш-моб поєднує в собі День сміху та  День народження ІГЛу.

Першого квітня, в день сміху, нам хочеться всім нагадати, що позитивний настрій - це рушійна сила до успіху в роботі, в коханні, і просто в житті. Усмішка  - це наче теплий промінчик сонця у холодні дні. Коли ти відчуваєш цей промінчик, ти знаєш - скоро весна. Для когось це означає, що почалась біла смуга в житті, для когось - це початок дружби, кохання чи просто приємної розмови... "Усміхнись світу і він відповість тим самим"

Софія Даць, організатор дійства.

Флеш-моб відбуватиметься так: учасники сходяться з різних сторін в певній годині, жовті встають з одного боку як символ позитивного настрою, чорні встають навпроти жовтих як символ негативного настрою, потім відбувається боротьба між позитивним та негативним настроєм. Боротьба полягає у тому, щоб розсмішити людей у чорних футболках з допомогою смішного музичного супроводу. В результаті цієї боротьби позитивний настрій перемагає. Вкінці флешмобівці із себе на землі складають абревіатуру ІГЛ.

Контакти: Софія Даць – 063 143 27 89, 098 577 58 73.