Для дітей проведуть екскурсію центром Львова

  • 01.04.2011, 11:37
  • 872
Молодь ознайомлюють із унікальністю старовинного Львова. Сьогодні, 1 квітня, для дітей проведуть екскурсію центральною частиною міста з відвіданням ратуші. Розпочнеться екскурсія о 17:00 год. Організовує екскурсію установою дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Залізничного району Львова управління молоді, сім’ї та спорту для вихованців культурно-гуманітарному гуртку "Срібний Лев" та гуртку бісероплетіння.

Хочемо надати дітям пізнавальну інформацію про Львів, розповісти про історію княжого міста та часів середньовіччя, ознайомити їх з пам’ятками Львова, які включені у скарбницю ЮНЕСКО, підкреслити їх унікальність.

директор УДЮМК Залізничного району Львова

управління молоді, сім’ї та спорту

Олександра Білецька.

Львів – місто-музей просто неба. Пішохідна екскурсія пролягає таким маршрутом, аби охопити усі найвизначніші пам'ятки центральної частини міста.

Львівська Опера - символ міста, що вважається однією із найкращих пам'яток Європи. Латинський Катедральний собор, Успенський ансамбль - найяскравіший представник Ренесансу у Львові. Вірменський Собор, площа Ринок - осередок життя середньовічного Львова з Ратушею та будинками найбагатших патрицій міста. Під час екскурсії діти ознайомляться з історією міста, його видатних людей, завойовників та визволителів.

керівник управління молоді, сім’ї та спорту

Наталка Федорович.