У Ярмарку дитячого дозвілля візьмуть участь понад 200 гуртків

  • 01.04.2011, 13:07
  • 863
З 7 до 9 квітня у Львові проходитиме Ярмарок дитячого дозвілля. Участь у Ярмарку візьмуть понад 200 різних гуртків з 39 центрів дитячої творчості.

Відтак, свої виступи та майстер-класи латиноамериканських, народних, естрадних танців запрезентують 34 танцювальні колективи та гуртки. Інтерактивні ігри, творчі конкурси та веселі забави зорганізують на Ярмарку 2 гуртки ефективного пізнання іноземної мови. Показові виступи та майстер-класи дитячої театр-студії та лялькового театру покажуть 7 гуртків міста. На Ярмарку виступатимуть 43 гуртки-ансамблі музичних інструментів та вокалу, а також різні відділи музичної школи №7.

Ми намагаємося зібрати на Ярмарку дитячого дозвілля максимум гуртків різного напрямку та центрів дитячого дозвілля. На такому заході можна буде якнайкраще ознайомитися з діяльністю гуртків міста, адже дитячі установи розповідатимуть про себе, виставлятимуть роботи своїх вихованців, проводитимуть майстер-класи та різноманітні ігри.

представник організаційного комітету Ольга Каспришин.

Також на Ярмарку будуть представлені гуртки з боді-арту, пантоміми, крою та шиття, ткацтва, циркового мистецтва, комп’ютерних технологій, туризму авіа моделювання, тощо.

Нагадаємо, Ярмарок дитячого дозвілля відбуватиметься у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Організаторами Ярмарку дитячого дозвілля є громадське об’єднання "Самопоміч" та Львівська міська рада.

Генеральним інформаційним партнером Ярмарку є радіо Люкс. Інформаційні партнери "Газета по-українськи", тижневий журнал "Країна", інтернет-видання Zaxid.net та Gazeta.ua.