У Львові відбудеться товариська зустріч та турнір з настільного тенісу серед гуртківців УДЮМКів

  • 01.04.2011, 18:02
  • 940
Львів популяризує спорт серед  дітей. Цього та наступного тижня у місті очікуються дві події з настільного тенісу серед гуртківців львівських УДЮМКів. В суботу, 2 квітня, у приміщенні клубу "Сокіл" зберуться юні спортсмени шкільного віку. Товариську зустріч організовує Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту. Розташований клуб за адресою вул. Золота, 22а.  Початок зустрічі о 11:30 год. Окрім вихованців УДЮМКів, організатори запрошують до участі усіх охочих.

А також установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Сихівського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту організовує турнір з настільного тенісу. Під час поєдинків протягом чотирьох  днів - 30 березня, 1, 6 та 8 квітня будуть визначати кращого тенісиста та призерів турніру. Час проведення - з 17:00 год. до 19:30 год. Місце проведення – клуб «Дозвілля» за адресо вул. Енергетична,1. В змаганнях  братимуть участь діти шкільного віку, гуртківці УДЮМК.

Такі змагання є дуже важливі і цікаві. Адже, окрім змістовного проведення дозвілля та залучення до здорового способу життя, діти виховують впевненість у власних можливостях. Кращі будуть мати змогу у складі команди УДЮМК Шевченківського району взяти участь у міських змаганнях. Також такими заходами ми популяризуємо настільний теніс та виявляємо обдарованих у фізичному розвитку дітей для занять у спеціалізованих спортивних закладах Львова. Кому сподобається в клубі "Дозвілля", зможе стати гуртківцем цього клубу і брати активну участь у  змаганнях із футболу, стрітболу, шахів і шашок та інших заходах клубу і району.

педагог-організатор товариської зустрічі

УДЮМК Шевченківського району Львова

управління молоді, сім’ї та спорту

Володимир Завгородній.

Відбіркові ігри триватимуть до 8 квітня. А 8 квітня в клубі "Дозвілля" відбудуться фінальні ігри,кращі гуртківці зможуть довести, хто сильніший та спритніший. Змагання є необхідними для дітей. Адже дають змогу проводити свій час змістовно, прагнути до самовдосконалення, досягнення якнайкращих результатів. Тому ми працюємо у такому напрямку, робимо ставку не лише на моральне, а й фізичне виховання дитини.

педагог-організатор турніру УДЮМК Сихівського району Львова

управління молоді, сім’ї та спорту

Олександр Хома.