На Ярмарку дитячого дозвілля буде представлено 43 співочих колективи

  • 01.04.2011, 18:11
  • 1053
У межах Ярмарку дитячого дозвілля відбудуться виступи та майстер-класи співочих колективів Львова. Взяти участь у Ярмарку уже зголосилося 43 вокальні гуртки міста.

Відтак, на Ярмарку проводитимуть майстер-класи, представлятимуть свої досягнення гуртки-ансамблі музичних інструментів та вокалу, а також музична школа №7.

На Ярмарку дозвілля виступатимуть 5 найкращих солістів нашого зразкового вокального гурту "Родзинка". Усі вони мають багато нагород за участь та перемогу у різних конкурсах та концертах. Загалом у нашому гуртку займається 17 дітей.

методист Будинку дитячої та юнацької творчості Личаківського району

Олександра Шамборовська.

На Ярмарку виступатимуть вокально-інструментальний ансамбль (УДЮМК Франківського району), вокальний ансамбль «Росинка» (вихованці БДЮТ Франківського району), ансамблі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, вокальний ансамбль «Намисто» (Міський Палац культури Ім.Гната Хоткевича), вокальні та інструментальні колективи УДЮМКу Шевченківського району, ЦДЮТ Залізничного району тощо.

У нашому ансамблі займається близько 60 дітей різного віку. У репертуарі є українські народні пісні, вокальні партії, опери. Загалом, батьки самі приводять до нас дітей, навіть з 3-річного віку, просять навчити співати.

керівник вокального ансамблю "Намисто"

Марія Сергійчук.

Нагадаємо, Ярмарок дитячого дозвілля проходитиме у Львові з 7 до 9 квітня у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Участь у Ярмарку візьмуть понад 200 різних гуртків з 39 центрів дитячої творчості.

Організаторами Ярмарку дитячого дозвілля є громадське об’єднання "Самопоміч" та Львівська міська рада.

Генеральним інформаційним партнером Ярмарку є радіо Люкс. Інформаційні партнери "Газета по-українськи", тижневий журнал "Країна", інтернет-видання Zaxid.net та Gazeta.ua.