В часі Великоднього посту гуртківці львівських УДЮМКів відвідають реколекції

  • 01.04.2011, 18:27
  • 785
Львів готується до Великодня. Окрім шкіл писанкарства та різноманітних майстер-класів, які допомагають підготуватися до святкування, в часі Великоднього посту гуртківці львівських УДЮМКів відвідують також духовні події. Зокрема, з 4 по 6 квітня вихованці УДЮМК Сихівського району Львова управління молоді,сім’ї та спорту будуть відвідувати реколекції. Науки відбуватимуться у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці на пр. Ч.Калини.

Вже через місяць велике свято – Воскресіння Христове. Кожна людина в час великого посту прагне змінити себе, свої дії, вчинки. І реколекції – добра нагода отримати духовні настанови. В Сихівському УДЮМКу  вже стало традицією щороку спільно з дітьми відвідувати реколекції, послухати науки, яких нас вчить церква.

керівник УДЮМК Сихівського району Львова

управління молоді,сім’ї та спорту

Володимир Холявінський.

Саме слово "реколекції" походить від латинського recollection, що означає відновлення. Українське слово "колекція" асоціюється зі збиранням марок, значків тощо. Кожна людина упродовж свого життя, дня, тижня, місяця, року, 10 років назбирує у душі певну "колекцію" добрих думок, діл, зауваг, а також і недобрих, грішних. Церква здавна пропонує робити час від часу такі реколекції – перегляд своєї "колекції думок". Так як і колекціонери час від часу переглядають свої колекції і те, що зайве, віддають або продають, а що потрібне – залишають. Подібно й ми намагаймося також переглянути, чого у моїй душі забагато, а чого, можливо, не вистачає; може, щось треба придбати, а чимось, можливо, поділитися.

керівник управління молоді, сім’ї та спорту

Наталка Федорович.

Часто реколекції порівнюють ще до переораного осіннього ґрунту, який справляють для того, щоб ті «рослини», яких людина хоче позбутися, – вимерли, а, натомість, засіяти туди ті, що потрібно. Подібно і у нашій душі час від часу необхідно проводити певні реколекції чи дні віднови, щоби «переорати» свій душевний стан. Гадаю, насіння позитивних, в дусі християнства настанов буде здатним прорости в душах наших вихованців плодом доброго щоденного життя.

педагог-організатор УДЮМК Сихівського району Львова

управління молоді, сім’ї та спорту

Наталія Устиянович.