На Ярмарку дитячого дозвілля було проведено 57 танцювальних виступів

  • 11.04.2011, 12:58
  • 1079
З 7 до 9 квітня вперше у Львові проходив Ярмарок дитячого дозвілля. Участь у Ярмарку взяли понад 200 різних гуртків з 39 центрів дитячої творчості.

Відтак, за три дні відбулося 57 танцювальних виступів. Гості Ярмарку мали змогу побачити виступи школи спортивного бального танцю "Рондо", театру танцю "Madrin", ансамблю естрадного танцю "Тонус", клубу спортивного та сучасного танцю "Лідер", танцювального клубу "Стиль" та "Фокстрот", а також танцювальних гуртків при центрах дитячої творчості міста.

До Ярмарку ми старалися підготувати наші найкращі танцювальні програми та викластися по максимуму. До мене неодноразово підходили батьки, питалися коли можна записати на заняття своїх дітей. Дуже шкода, що захід тривав лише три дні.

керівник ансамблю естрадного танцю "Тонус"

Світлана Гладун.

За час проведення Ярмарку ансамбль естрадного танцю «Тонус» провів 5 майстер-класів та 14 танцювальних виступів.

Ми з радістю взяли участь у Ярмарку дитячого дозвілля. Для нашого клубу це прекрасна нагода запросити на заняття більше дітей та молоді. Якщо діти щасливі, то й тренер щасливий, а наші вихованці дуже люблять виступати.

президент клубу спортивного і бального танцю "Стиль"

Катерина Гаврилюк.

Танцювальний клуб "Стиль" провів на Ярмарку 5 майстер-класів та 10 танцювальних виступів.

«Я не очікувала такої великої кількості людей на Ярмарку. Це дуже приємно, що на наші виступи прийшли подивитися батьки та діти. Сьогодні до мене підходили декілька батьків, котрі питалися, де можна навчитися так танцювати

вихованиця клубу спортивного і бального танцю "Стиль" Таня.

Нагадаємо, організували Ярмарок дитячого дозвілля громадське об’єднання "Самопоміч" та Львівська міська рада. Спонсорами Ярмарку виступили Львівська кондитерська фабрика "Світоч", торгівельна мережа "Барвінок" та аптека "На здоров’я".

Генеральний інформаційний партнер Ярмарку –  радіо Люкс. Інформаційні партнери "Газета по-українськи", тижневий журнал «Країна», інтернет-видання Zaxid.net та Gazeta.ua.