За три дні Ярмарок дитячого дозвілля відвідало близько 13 тисяч львів’ян

  • 11.04.2011, 16:20
  • 940
За остаточними підсумками організаторів, перший у Львові Ярмарок дитячого дозвілля відвідало понад 13 тисяч осіб. Нагадаємо, Ярмарок тривав з 7 до 9 квітня у Львівському палаці мистецтв. Участь у Ярмарку взяли понад 200 різних гуртків з 39 центрів дитячої творчості.

Відтак, за даними соціологічного опитування, яке проводили організатори Ярмарку, захід відвідало близько 13 тисяч львів’ян. Допомагали організувати захід 60 волонтерів, на трьох показових майданчиках виступили 133 колективи, було проведено понад 30 майстер-класів з різних напрямків дитячої творчості. Окрім того, виступи відбувались на стенді майже кожного центру дитячої творчості – з гри на музичних інструментах, малюнку на склі, різьбі по дереву, бісероплетінні, паперової пластики, створення ляльки-мотанки, розмальовування футболок від Фонду Святого Володимира.

Загалом, на Ярмарку було проведено 40 музичних, 41 вокальних та 57 танцювальних виступів, поставлено 12 театральних постановок, 4 циркові номери, 7 занять з англійської мови, 3 конкурси з безпеки дорожнього руху, літературний та танцювальний конкурси, а також запуск радіокерованих мікроавтомоделей.

Я вважаю, що такі заходи дуже потрібні. Батьки не завжди знають, куди можна віддати дитину, а тут представлений дуже великий вибір. Мені дуже сподобалося, сподіваюся такі заходи будуть проводитися й надалі.

співачка Андріана.

На Ярмарку дитячого дозвілля безкоштовно розповсюджули "Довідник дитячого дозвілля", у якому зібрано інформацію про усі центри дитячої творчості, які є у Львові. За даними організаторів, було надруковано 5 тисяч примірників "Довідника".

Інформація, яка зібрана у "Довіднику дитячого дозвілля", є дуже корисною для батьків, адже ця інформація – унікальна. Ми не будемо зупинятися на досягнутому і плануємо випустити довідники для дорослих, для матерів, охопити увесь спектр родинного та дитячого дозвілля

керівник громадської організації "Самопоміч"

Наталя Міхнова.

Нагадаємо, організували Ярмарок дитячого дозвілля громадське об’єднання "Самопоміч" та Львівська міська рада. Спонсорами Ярмарку виступили Львівська кондитерська фабрика "Світоч", торгівельна мережа "Барвінок" та аптека "На здоров’я".

Генеральний інформаційний партнер Ярмарку –  радіо Люкс. Інформаційні партнери "Газета по-українськи", тижневий журнал "Країна", інтернет-видання Zaxid.net та Gazeta.ua.