У Львові навчатимуть виготовляти пасхальні чудеса з крупи

  • 11.04.2011, 21:25
  • 1204
Наближається Великдень. Львів і надалі готує як дітей, так і дорослих до свята. У понеділок, 11 квітня, Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Франківського району Львова управління молоді, сім’ї та спорту організовує ще одне навчання. Захід, де діти будуть виготовляти писанки, листівки та інші Великодні композиції з використанням природних матеріалів з круп розпочнеться о 15:30 год. Місце проведення – кімната дозвілля "Калинове намисто" за адресою вул. В.Великого, 11.

Метою даного заходу є ознайомлення дітей з різноманітною технікою виготовлення Великодніх композицій, навчити їх поважати духовні традиції, розвинути творче мислення, повагу до історії, звичаїв, вірувань, та вміння віддавати належну пошану духовному і релігійному світу. Дуже важливим є і розвиток творчого мислення, уяви та художнього смаку.

директор УДЮМК Франківського р-ну Львова

управління молоді, сім’ї та спорту

Роман Кладько.

У створенні Великодніх композицій може брати участь вся родина.

Великодня композиція - це невід’ємний атрибут прикладного мистецтва народів всього світу. Перші Великодні композиції з’явилися ще в часи Трипільської культури. Матеріалом для виготовлення композицій служили:  соломка, тканини, шкіра, насіння рослин та інше. Оригінально також виглядають Великодні композиції виготовлені з використанням круп: гречаної, рисової, манної, пшоняної. Кожна із круп має свій колір та символізує – оберіг.

педагог-організатор  УДЮМК Франківського р-ну Львова

управління молоді, сім’ї та спорту

Катерина Висоцька.