Ярмарок дозвілля планують зробити щорічним

  • 12.04.2011, 17:25
  • 855
Сьогодні підсумували результати першого у Львові Ярмарку дитячого дозвілля. Організатори планують зробити подію щорічною, адже захід відвідало понад 13 тис осіб.

З 7 до 9 квітня вперше у Львові проходив Ярмарок дитячого дозвілля. Участь у Ярмарку взяли понад 200 різних гуртків з 39 центрів дитячої творчості.

Ярмарок дитячого дозвілля став популярною подією для львів’ян, його відвідали близько 13 тисяч мешканців міста. Для нас це дуже важливо, адже вчителі, педагоги, діти та батьки були задоволені. Найважливішою цифрою Ярмарку є те, що 61% наших відвідувачів, дітей, сьогодні не відвідують жодних гуртків. Це означає, що вони прийшли на Ярмарок вибрати для себе напрям. Місто потребує таких заходів, тому намагатимемося зробити їх традиційними, як Ярмарок спорту та Фестиваль науки та освіти, який уже вдруге буде проходити у Львові.

директор департаменту "Адміністрація міського голови"

Олег Березюк

Відтак, за даними соціологічного опитування, яке проводили організатори Ярмарку, захід відвідали близько 13 тисяч львів’ян. Допомагали організувати захід 60 волонтерів, на трьох показових майданчиках виступили 133 колективи, було проведено понад 30 майстер-класів з різних напрямків дитячої творчості, не рахуючи тих, що відбулися на стенді майже кожного центру дитячої творчості.

На Ярмарку ми провели соціологічне дослідження, метою якого було виявити рівень задоволеності організацією Ярмарку та як діти проводять свій вільний час. Загалом опитували всіх відвідувачів Ярмарку: і дітей, і батьків. Із 400 опитаних осіб 89% ствердили, що вони є задоволені організацією Ярмарку та найбільше їм сподобалися різноманітні гуртки, які були представлені на Ярмарку, можливість подивитися та спробувати свої сили. Щодо дітей, то 61,4% відповіли, що не займаються у жодному гуртку чи секції, проте 43% з них готові відвідувати секції для того, аби активно проводити своє дозвілля

представник центру вивчення громадської думки

Мар’яна Малачівська.

Загалом, на Ярмарку було проведено 40 музичних, 41 вокальних та 57 танцювальних виступів, поставлено 12 театральних постановок, 4 циркові номери, 7 занять з англійської мови, 3 конкурси з безпеки дорожнього руху, літературний та танцювальний конкурси, а також запуск радіокерованих мікроавтомоделей.

На Ярмарку дитячого дозвілля безкоштовно розповсюджувався "Довідник дитячого дозвілля", у якому зібрано інформацію про усі центри дитячої творчості, які є у Львові. За даними організаторів, було надруковано 5 тисяч примірників "Довідника".

Цього року "Самопоміч" спробувала вперше з міською радою організувати такий великий соціальний проект. Цей напрям роботи є надзвичайно важливим, тому поряд з традиційними для нашої організації напрямками, як житлово-комунальне господарство та юридичні консультації, ми активно розвиватимемо напрямок дозвілля школярів. Цього місяця ми разом з мерією проводимо Фестиваль науки і освіти, також організовуємо промоційну акцію щодо здорового способу життя.

керівник громадської організації "Самопоміч" Наталя Міхнова.

Нагадаємо, організували Ярмарок дитячого дозвілля громадське об’єднання "Самопоміч" та Львівська міська рада. Спонсорами Ярмарку виступили Львівська кондитерська фабрика "Світоч", торгівельна мережа "Барвінок" та аптека "На здоров’я".

Генеральний інформаційний партнер Ярмарку –  радіо "Люкс". Інформаційні партнери "Газета по-українськи", тижневий журнал "Країна", інтернет-видання Zaxid.net та Gazeta.ua.