У Львові з’явився новий журнал для батьків

  • 13.04.2011, 09:55
  • 861
У Львові з’явився новий журнал для батьків. Вийшов друком четвертий номер журнал для турботливих батьків "Мамин клуб". Видавці ставлять собі за мету збирати найцікавішу і найактуальнішу інформацію для батьків. Журнал розповсюджується у місцях продажу преси, а також безкоштовно - в салонах краси, магазинах з дитячими товарами, на виставках - Форум видавців, Дитячий світ і Ярмарок дозвілля.

В нашому журналі ми намагаємося подати цікаву і корисну інформацію для батьків. Вони через зайнятість і клопоти не завжди мають змогу шукати відповіді на запитання, тому ми намагаємося зібрати їх у нашому виданні.

головний редактор журналу "Мамин клуб"

Галина Вільхова.

В свіжому номері журналу читачі знайдуть такі статті: "Екскурсія у пологовий на Мечникова", "Як обрати подушку?", "Карієс має причину", "Няня для дитини...", "Карате – це не тільки самооборона і відмінне здоров’я", "Великдень на порозі", для успішних жінок - інтерв’ю Галини Янко, яка власним досвідом довела, що поєднати кар’єру та сім’ю можливо. Її секрети успіху та ще багато інших цікавих тем можна знайти  на сторінках журналу.