У Львові відбудеться виставка «Великдень очима дитини»

  • 20.04.2011, 22:26
  • 808
Навесні приходить до нас Великдень – одне з найбільших свят у християнському світі. Від середини березня у Львові діяли школи писанкарства у кожному районі Львова при установах дитячо-юнацьких молодіжних клубів. Відтак сьогодні відкрилася виставка кращих дитячих витворів – писанок виготовлених у різних техніках і в різний спосіб. Місце виставки - дитяча Художня галерея, яка розташована за адресою: вул. Ф. Ліста, 2а.

До огляду представлено і творчі роботи гуртківців - художні твори на тему Великодня. З усіх гуртків буде відібрано найцікавіші, найфаховіші та найбезпосередніші творчі роботи виконані дітьми різного віку.

Створити диво власними руками – велика радість для дитини. Тому ми організовуємо виставку дитячих малюнків, кераміки, писанок: «Великдень очима дитини», які було виконано вихованцями УДЮМКів Львова продовж проведення Великодніх майстер-класів, які могли відвідати усі охочі, а це і писанка з бісеру, керамічної маси, паперу, ниток, і мальованки шкрябанки, крапанки та класичні писанки. В контексті святкування Великодня, цією виставкою робиться наголос на українських традиціях та звичаях нашого народу, показано, що висловлювати свої емоції можна не тільки звичним способом – малюнком на папері, але й за допомогою давніх видів зображального мистецтва, таких як писанкарство, кераміка, витинанки тощо.

керівник управління молоді, сім’ї і спорту Наталка Федорович.

Цією виставкою хочемо навчити дітей представляти свої роботи по-дорослому та хочемо зробити справжнє свято  із фуршетом та запрошеними мистецькими критиками, подарувати їм велику радість, адже радість яку дарують вони нам, - це їх твори.

керівник УДЮМК Галицького району Львова управління молоді, сім’ї та спорту

Катерина Кароль.