День міста Лева святкуватимуть всі

  • 07.05.2011, 16:00
  • 674
755 річницю заснування міста Львова святкуватиме кожен. У Львові проходять акції та різноманітні заходи, присвячені 755 річниці заснування міста для малозабезпечених сімей. Відтак, святкові дійства відбуваються у кожному районі міста. Організатором заходів є Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділи соціальних служб районів міста.

У Шевченківському районі для дітей з опікунських та багатодітних сімей 12 травня о 14.00 год. буде проведена екскурсія у музей вишиванок о. Блажійовського, а 13 травня о 14.00 год. відбудеться краєзнавча мандрівка історичними місцями Львова «Пізнай своє місто».

О 14.30 год. 5 травня у «Родинному домі «Покрова» (вул. Личаківська, 175) був проведений пізнавальний захід «Львів від княжих часів до сьогодення». Діти переглянули історично-документальний фільм про рідне місто, дізналися більше про історію, культуру, звичаї та традицій людей, котрі проживали у древньому місті Лева.

Для 50 дітей із багатодітних, малозабезпечених сімей Залізничного та Галицького районів міста у театрі «Воскресіння» 5 травня о 12.00 год. відбулася вистава «Попелюшка». Також 6 травня о 10.00 год. для дітей з багатодітних сімей та дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування було проведено екскурсію Львовом «Чудо-тур». 6 та 7 травня у Кінопалаці ім. Довженка організовано перегляд фільму «Гоп», до участі у якому було запрошено 120 маленьких львів’ян. У приміщенні актового залу Залізничної РА (вул. Виговського, 34) 8 травня о 16.00 год. пройде святковий концерт для 200 багатодітних та малозабезпечених сімей.

У Франківському районі 8 травня о 11.00 год. на території Стрийського парку (вул. Івана Франка, 156) відбудеться урочисте відкриття літнього сезону на Львівській дитячій залізниці. Участь у святі візьмуть 43 дітей молодшого шкільного віку..

На площі біля кінотеатру ім. Довженка 8 травня о 16.00 год. відбудуться козацькі забави для дітей та молоді. Козаки товариства «Кіш» проведуть майстер-класи з володіння шаблею, організують конкурси та розкажуть історію козацтва.

У Галицькому районі 13 травня для дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, буде проведено екскурсію Львовом «Чудо-тур». А 14 травня о 14.00 год. біля Порохової вежі відбудеться спортивне свято «Мама, тато і дитина».

Приємно усвідомлювати, що у ці святкові дні у нашому рідному місті відбудеться стільки цікавих, змістовних та абсолютно доступних кожному мешканцю заходів. Міська влада вітає усіх співгромадян з Днем Львова та запрошує львів’ян та гостей нашого міста до участі у святкуванні, щоб зрозуміти дух старовинного та вічно юного міста Лева, відчути радість та гордість від того, що ми – його діти

начальник управління молоді, сім’ї та спорту

Львівської міської ради

Наталя Федорович