Вихованці львівських дитячих клубів мандруватимуть Карпатами

  • 17.05.2011, 16:37
  • 734
Львівські діти поїдуть в Карпати. Протягом 21 та 22 травня діти, які займаються в театральному гуртку «Легіт» УДЮМК Залізничного району Львова управління сім’ї, молоді та спорту візьмуть участь у мандрівці в Карпати - село Дубина Сколівського району Львівської області.

А в суботу, 21 травня, УДЮМК Франківського району організовує для дітей екскурсію в Національний природній парк «Сколівські Бескиди». Місце проведення - село Кам’янка - село Гребенів Сколівського району.

Хочемо ознайомити дітей з природою та краєвидами Карпатського краю, популяризувати пішохідний туризм, виховувати дружні та ввічливі стосунки серед дітей. Педагог-організатор Кучма-Мікац Тетяна разом з гуртківцями розробили програму змістовного та цікавого дозвілля під час мандрівки – будуть організовані спортивні ігри та конкурси, танці та співи біля ватри, а також багато розповідей та легенд про українські Карпати.

директор УДЮМК Залізничного району Львова

управління сім’ї, молоді та спорту

Олександра Білецька.

Заплановано похід на водоспад Кам’янка на однойменній річці Кам’янка, який знаходиться у Сколівському районі поблизу села Дубина. Сам водоспад належить до національного природного парку «Сколівські Бескиди» і є геологічною пам'яткою природи та об’єктом рекреаційного туризму.

Є в Карпатах особливе місце, край мальовничих середньогірських ландшафтів, дрімучих лісів, крутих схилів і диких звірів - Сколівські Бескиди. Тут у лютому 1999 року на площі 35 684 га був створений Національний природний парк «Сколівські бескиди». Із найдавніших пам'яток Київської Русі тут, біля села Урич, збереглися руїни твердині Тустань, могила київського князя Святослава Володимировича. Тут діяли загони опришків Дзигановича та Довбуша, бував тут і Франко.

педагог-організатор УДЮМК Франківського району Львова

управління сім’ї, молоді та спорту

Ірина Кунцьо.

На території парку поширені понад 50 видів рослин, занесених до Червоної книги України. Такою надзвичайною красою Карпат особливо приємно милуватися навесні, коли все навкруги оживає, розквітає та дарує відчуття свіжості і чистоти.

Так ми стараємось розвинути у дітей любов до Карпатського краю, популяризувати національний туризм та здоровий спосіб життя, навчити дітей орієнтуватись і поводитись у лісі. А також важливим є навчити їх шанувати та бережливо ставитися до безцінного скарбу України – до природи.

керівник управління сім’ї, молоді та спорту

Наталка Федорович.