У Львові молоді журналісти створять газету за 12 годин

  • 23.06.2011, 09:56
  • 1124
Львів – місто подій та інновацій, яке потребує якісної журналістики. Аби молоді журналісти мали змогу чимшвидше отримати досвід та практичні знання – у Львові проведуть акцію «Газета за 12 годин». 24 червня з 09.00 до 21.00 у Львові створюватимуть газету. Участь у проекті візьмуть кореспонденти шкільних газет, студенти факультетів журналістики та охочі отримати досвід у журналістиці. Координуватимуть роботу молодих журналістів практикуючі представники львівських медіа.

Лише за один день учасники акції навчаться працювати з новими медіа та відчують на собі, як це – бути в команді, котра щодня видає газету.

Також ми маємо на меті познайомити молодих журналістів із практикуючими. З одного боку є потреба учнів, студентів отримати новий досвід та знання, можливість практики в медіа, з іншого – потреба видань у нових, цікавих людях зі свіжим баченням.

ініціаторка акції Світлана Крижанівська.

Під час проекту журналісти будуть використовувати скайп-зв'язок для інтерв’ю, фейсбук-чат для інтерв’ю, буде вестися он-лайн трансляція подій. Відтак, кожен охочий зможе зайти на сайт fridaylviv.net та прослідкувати за подією, поставити свої запитання зірковим гостям проекту.

Я навчаюся на факультеті журналістики і знаю багатьох людей, у яких багато енергії та амбіцій. Ця акція надасть їм можливість проявити себе у середовищі відомих журналістів та набути нових навиків. Цінним досвідом стане ознайомлення з МАМ – форматом: безкоштовним он-лайн сервісом для верстки газет. Він дає можливість використовувати нові медіа та кожному створювати свій якісний медійний продукт, без затрат на це коштів. Ця акція покаже, що майбутнє - за цифровою журналістикою.

координатор акції Оля Євстігнєєва.

Планування та координацію рубрик вестимуть львівські журналісти. Планування проведе шеф-редактор ТРК «Люкс» і львівських новин на каналі «24» Параска Дворянин, керівниками рубрик будуть журналісти видань «Антураж», «Високий Замок», «Експрес», «Самопоміч» та «П’ятниця».

Організатори акції: об’єднання САМОПОМІЧ, медіа-проект «П’ятниця», Фундація Нові медіа: МАМ - формат. Зареєструватися на акцію можна на сайті: fridaylviv.net.

Контактна особа: Світлана Крижанівська: 097-700-66-75.