Львівські школярі відбули на 9 днів до наметового табору «Мандрівник»

  • 23.06.2011, 12:04
  • 620
Відпочинок юних львів’ян. Гуртківці львівських УДЮМКів мають якісне дозвілля у наметових таборах. Так, 21 червня в с. Велика Воля Миколаївського району Львівської області був організований літній наметовий табір «Мандрівник» для близько 30 гуртківців УДЮМК Залізничного району Львова управління молоді, сім’ї та спорту. Таборування протриває до 29 червня.

Головною метою таборування є оздоровлення дітей та підлітків шляхом залучення до регулярних занять спортом, змістовного проведення вільного часу під час літніх канікул, популяризації здорового способу життя, оволодіння новими знаннями та вміннями з техніки пішохідного туризму, фізичного та психологічного гартування.

До програми табору ввійшли навчально-тренувальні заняття з техніки пішохідного туризму, змагання з футболу, пляжного волейболу, бадмінтону, настільного тенісу, різноманітні конкурси та ігри на кмітливість, спритність, гумор, змагання з  метання списа та обертання обруча. Кожного дня планується проведення організованого купання в озері. Гуртківці регулярно братимуть участь у чергуваннях  по приготуванню їжі, прибиранню навколишньої території, заготівлі дров.

керівник УДЮМК Залізничного району Львова

управління молоді, сім’ї та спорту

Олександра Білецька

Більше інформації можна довідатися за тел.: 295-82-46.