Цьогоріч діти соціально незахищених сімей відпочиватимуть в Одесі та Криму

  • 02.07.2008, 03:00
  • 1880
  • Андрій Яремко
Другий рік поспіль управління сім`ї, молоді та спорту Львівської міської ради закуповує путівки на оздоровлення для дітей соціально незахищених категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених та багатодітних родин, діти працівників органів внутрішніх справ та журналістів, які загинули при виконанні службових обов’язків, талановиті та обдаровані діти, які мають призові місця на конкурсах, змаганнях всеукраїнського, обласного та міського рівня.

Як повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ЛМР, минулого тижня за путівками на оздоровлення в дитячий табір «Світанок», що за Трускавцем, було відправлено 61 дитину. Загалом у таборах Львівської області відпочине 200 дітей. Ще 30 дітей відпочинуть на березі Чорного й Азовського морів. Їхній виїзд планується в середині липня.

В міському бюджеті на придбання путівок передбачено 400 тисяч грн.

Діти оздоровлюватимуться в дитячо–оздоровчому таборі «Світанок» (за Трускавцем), оздоровчому табірі «Ровесник» (Сокальський район), двох таборах в Одеській області, двох таборах в Криму – у Євпаторії і Феодосії. Вперше цього року за кошти з міського бюджету закуплено путівки для дітей на море (Чорне та Азовське).