«Місто запрошує молодих людей долучитися до конкурсів та до стажування», - Г. Бордун

  • 16.10.2013, 19:34
  • 615
Сьогодні у Львові відбувся День професійного самовизначення. Захід проводили Львівський обласний центр зайнятості та НУ «Львівська політехніка». Від міської влади організаторів та учасників привітав заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

Як зазначають у відділі кадрів Львівської міської ради, сьогодні Львівська міська рада більше, ніж на третину сформована із випускників вищих навчальних закладів Львова за результатами програми стажування «Перший кар’єрний крок».

Багато хто з молодих людей, які пройшли стажування у міській раді, за результатами роботи в нас та рекомендаціями отримав пропозицію від бізнес-середовищ. І це добре, бо мета міста - дати можливість кожній молодій людині знайти себе. Кожна людина, яка сьогодні працює тут, у Львові, розвиває це місто.

Львівська міська рада виграла великий проект по електронному врядуванню та впроваджує його, активно розвивається напрямок туризму та конференц-туризму, формується окрема стратегія культурного кластеру міста. Це означає, що місто радо запрошує усіх молодих людей вкотре до себе, долучитися до конкурсів та до стажування. Сьогодні триває набір на програму в Lviv Young Project в рамках «Першого кар’єрного кроку», де презентуються різні теми та проекти, від соціальних до технічних.

Галина Бордун, начальник відділу кадрів ЛМР

Відтак, сьогодні в рамках Дня професійного самовизначення відбувся 23-й Ярмарок кар’єри, а також День відкритих дверей навчальних закладів.

Для працедавців − це чудова нагода поспілкуватися з пошуковцями місця праці й дібрати потрібних фахівців, для безробітних − знайти роботу, для студентів − вивчити перспективи працевлаштування. Представники навчальних закладів мають змогу презентувати освітні послуги й проводити діалог з майбутніми абітурієнтами, а учні шкіл − ознайомитися з можливостями здобуття актуальних професій і спеціальностей.

зазначають у Львівському обласному центрі зайнятості

Захід відбувся у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17).