На Сихові з’явився «веселий» будинок – розмальований художниками

  • 26.11.2013, 15:25
  • 1406
Мешканці будинку на вулиці Чукаріна 22 отримали подарунок у вигляді художнього оформлення торцевої стіни їхнього будинку. Акція відбулась за сприяння управління молоді, сім’ї та спорту і Сихівської районної адміністрації. Фінансування здійснювалось Міжнародним благодійним фондом Костянтина Кондакова.

фото: Олександр Мазуренко

Роботи розпочалися 8 листопада цього року. Два тижні знадобилося професійним художникам для нанесення малюнку загальною площею понад 360 кв.м. Загалом на художні роботи витрачено 63 тис.грн., з яких 43 тис. - матеріали та 20 тис. - оренда обладнання. 

На Сихові є багато одноманітних будинків - таке оформлення стіни дає можливість зробити будівлю особливою. Ця картина буде привітно зустрічати людей, які в’їжджають на Сихів та буде дарувати їм лише приємні емоції. Дуже хочеться, щоб у майбутньому таких будинків побільшало.

Ірина Маруняк, голова Сихівської РА

фото: Олександр Мазуренко

Ініціатори проекту старанно та уважно вибирали зображення, яке наносили на фасад. Така акція дозволяє внести різноманітність та яскравість в певній локації і несе візуальну естетику. Окрім того, поверхня стіни будинку отримала спеціальний захист.

Цією акцією ми старались внести фарби в життя людей та викликати радісну посмішку на їхніх обличчях. Завдяки художникам, які зголосились нам допомогти та працювали зранку до вечора, ми змогли створити цю картину.

Наталія Колісник, президент МО МБФ Костянтина Кондакова

Роботи проходили в п’ять етапів. Спочатку шви фасаду обробили водонепроникною ґрунтовою сумішшю. Наступним етапом був ґрунт для плитки і фасадна фарба. По висохлій фарбі балонами нанесли дрібні деталі малюнку. Останній шар - нанесення водовідштовхуючого лаку. Усі фарби та суміші є сертифікованими.

Це дуже приємний подарунок мешканцям міста. Оскільки фасад будинку розташований біля центральної дороги Сихова, нанесене зображення створюватиме атмосферу привітності, тепла та гарного настрою. А мешканці будинку, в свою чергу, отримали додатковий водонепроникний захист для торцевої стіни.

Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту

посилання на відео http://we.tl/4aohl5Sck1