В понеділок для дітей розпочинається табір «Чистий край – чиста планета»

  • 17.07.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
Львівський обласний молодіжний центр праці спільно з ландшафтно-регіональним парком «Знесіння» проводить щорічний табір «Чистий край – чиста планета». Табір триватиме у парку «Знесіння» з 21 липня до 31 серпня. Вік дітей 8-14 років. З дітьми працюватимуть студенти педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка. В програмі табору передбачено розважальні програми, конкурси, ігрові вікторини, тренінги з молодіжного лідерства, спортивні та туристичні вишколи, різноманітні конкурси: конкурс зі збереження та відродження історико-культурологічних пам’яток, зі збереження пам`яток, які внесені в реєстр ЮНЕСКО. Під час табору діти вивчатимуть парк «Знесіння», облаштують у парку майданчик для сімейного відпочинку, розроблятимуть різноманітні маршрути, де можна відпочити. Події розгортатимуться навколо інформаційно-освітнього центру парку «Знесіння».

Табір «Чистий край – чиста планета» дасть початок конкурсу творчих робіт «Я гордий імені львів`янин», який проходитиме серед дітей в місті з метою формування іміджу маленького львів`янина.

За час табору учасники будуть спілкуватися із волонтерами із ЮНЕСКО, які приїжджають до Львова у рамках волонтерського проекту світової спадщини «Партимоніто береться до справи». В програмі табору передбачено конкурс дитячого малюнку «Пам`ятка світової спадщини очима дітей».

Як повідомила директор Львівського обласного молодіжного центру праці Леся Довганик, участь у таборі «Чистий край – чиста планета» можуть взяти всі охочі.

Табір проходитиме за підтримки відділу у справах дітей та управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради.

Детальна інформація про участь у таборі за адресою м. Львів вул. Вороного 3 (1 поверх), тел. 225-57-34.

Програми, які проводить цього літа Львівський обласний молодіжний центр праці:

· Щорічні волонтерські табори зі збереження історико-культорологічних пам`яток «Замки Львівщини»;

· Всеукраїнський пленер «Мальовнича Україна»;

· Програми молодіжного туризму;

· Обласний конкурс бізнес-планів;

· Тимчасова зайнятість молоді та формування трудових загонів в Крим.