Дітям допомагають переходити через дороги

  • 08.10.2015, 12:45
  • 683
  • Христина Процак
Перейти через дорогу стане легше. У місті стартувала акція «Жовтий добродій» - львів’яни у жовтих плащах з «льодяниками» в руках переводять дітей через дороги.

Спеціально навчені львів’яни чергуватимуть за 40 хвилин до початку уроків і переводитимуть дітей, які прямують до школи. Ця акція буде довготривалою. У Європі це є звичною практикою/

Олександра Паняк, керівник кампанії «Безпечне місто»

Як зазначили активісти, акція стартує вже цього тижня біля шкіл №69 (вул. Запорізька, 20), №48 (вул. Рубчака, 8) і №31 (вул. Княгині Ольги, 104). На черзі небезпечні ділянки поблизу шкіл №17 (вул. вулиця Мельника 1/3), №3 (вул. Генерала Чупринки), НВК ім. В.Симоненка (вул. В. Симоненка, 6).

Ми обрали небезпечні ділянки доріг біля шкіл з динамічним  дорожнім рухом, де відсутній світлофор. Це – місця підвищеної небезпеки і концентрації  ДТП. Допомога школярам там особливо необхідна.

активіст Мирослав Голяк

Активісти просять зголошуватись батьків та небайдужих зголошуватися на чергування, адже небезпечних ділянок поблизу шкіл у Львові ще близько 10-ти. 

Довідка

«Безпечне місто» - кампанія з безпеки дорожнього руху, заходи якої спрямовані на зменшення кількості ДТП за участю пішоходів, зокрема, дітей.

Сайт: www.road.safe-city.com.ua

Фб: www.facebook.com/lvivbezpechnemisto

Тел. (067) 208 09 88