У Львові побільшає дитячо-спортивних майданчиків

  • 21.06.2017, 10:48
  • 2296
  • Уляна Шпуляр
У Львові активно ремонтують та будують нові дитячо-спортивні майданчики. Кожен майданчик є особливим і призначений як для найменших відвідувачів, так і для старших. В серпні 2017 року буде введено в експлуатацію мультифункційний дитячо-спортивний майданчик за адресою вул. Чорновола, 45.

Кожен охочий зможе відвідати оновлений майданчик у своєму районі, а для старших відвідувачів будуть облаштовані майданчики для заняття різним видом спорту.

«Вже у серпні відбудеться відкриття мультифункційного спортивного майданчика за адресою пр. Чорновола, 45, вартість якого 1 млн. 300 тис. грн. Також зараз розроблено проектно кошторисну документацію ще по 4 спортивних майданчиках, за такими адресами: М. Вовчка, 3, де запроектовано зону з вуличними тренажерами, сучасним  комплексом для  занять «Street Workout», футбольним та баскетбольним полями. Планується відновлення скейт-майданчику на вул. Винниченка, 4 та облаштування сучасного баскетбольного майданчика, де будуть трибуни, відпочинкова зона з стаціонарними вуличними шаховими столами та вуличні тренажери біля «Порохової вежі» на вул. Винниченка. 4. Ну, і дитячо-спортивний майданчик на вул. Чорноморська, 12, де планується облаштування дитячої зони з резиновим покриттям, спортивної зони з комплексом «Street Workout» та міні-футбольним полем зі штучним покриттям», - зазначив Ігор Самотій, директор ЛКП «Спортресурс».

Ремонти дитячо-спортивних майданчиків:

Майданчик

Адреса

Капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика (облаштування скейт-майданчику)

вул. Винниченка, 4»

Капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика (облаштування баскетбольного майданчика)

вул. Винниченка, 4

Капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика

вул. Чорноморська, 12

Капітальний ремонт дитячо-спортивного майданчика

вул. М. Вовчка, 3

Капітальний ремонт мультифункціонального дитячо-спортивного майданчика

вул. Чорновола, 45

Нагадаємо, у 2016 році ЛКП «Спортресурс» відновив майданчики на загальну суму 3,3 млн. грн., а саме: було облаштовано міні-футбольні поля з штучним покриттям на вул. Кошиця, 4 та Тернопільська, 13а. Також облаштовано сучасний майданчик для занять «Street Workout» на вулиці Винниченка, 4 (біля Порохової вежі) та зроблено поки що єдиний вуличний баскетбольний майданчик з поліуретановим покриттям на спортивному комплексі на вул. Кастелівка, 8.

Довідка

Загальна вартість робіт 1325706,00 грн;

Виконано в 2016 р. - 216271,20 грн;

Призначення в 2017р – 1109434,80 грн.