У Ратуші відбудеться ювілейне свято нагородження учасників міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край»

В суботу, 16 вересня, об 11.00 год. в мерії відбудеться ювілейне свято нагородження учасників міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край-2017». На свято до Львова запрошені 73 конкурсанти та їх наукові керівники, почесні гості, представники громадських організацій, батьки.

Всеукраїнська громадська організація «Союз українок» співпрацює з молоддю України і світу, педагогами, науковими керівниками, відділами освіти, архівами, бібліотеками з 1997 року. Цьогоріч на конкурс надійшло 290 науково-дослідницьких, пошукових та творчих робіт молоді з 22 областей України та Італії.

«У збірнику конкурсних робіт 2017 року (обсягом 600-700 сторінок) особлива увага буде присвячена шляхам і долям конкурсантів, які не тільки писали і пишуть літописні сторінки сучасної України, але й  досліджують правдиві сторінки історії нашої держави та дають оцінку звитяжним і трагічним подіям, фактам минулого і сьогодення. Конкурс впродовж 20 років об’єднує молодь України та зарубіжжя, допомагає їм відчути себе українцями-будівничими держави», - зазначають в громадській організації «Союз українок».