«Дуже важливою є якісна експлуатація того, що ми маємо, а не створення нового», - А.Садовий

Львів інвестує багато коштів у нові проекти: громадські простори, двори, дитячі майданчики тощо. На пленарному засіданні Львівської міської ради міський голова наголосив, що важливо створювати не нове, а важливо утримувати у належному стані ту інфраструктуру, яка вже є в місті.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Ми дуже багато коштів інвестуємо сьогодні у двори, у громадський простір і ця динаміка є позитивною. На останньому виїзді у парк 700-річчя я зауважив, що колись парк юридично оформили, але грошей туди ніхто не вкладав. Лише зараз вирішили зайнятися впорядкуванням цієї території і ми вкладаємо дуже великі кошти. Деколи є помітна різниця у тому, де зроблено щось нове, а де є старе. Наша проблема полягає в тому, що ми недостатню кількість часу і ресурсів витрачаємо на утримання існуючої інфраструктури, витрачаючи кошти на нове.

Керівники районів мають організувати свою роботи таким чином, щоб був щоденний огляд відповідних територій, щоб була чистота. Я буду висловлювати щиру подяку тим депутатам міської ради, які, як волонтери, будуть допомагати і стимулювати працівників районних адміністрацій до якісної праці.

Ми не можемо в один бюджетний рік закласти всі роботи, які потрібно зробити у Львові, адже потрібно новий транспорт, ліфти, дороги, громадський простір тощо. Тому дуже важливою є якісна експлуатація того, що ми маємо, а не створення нового», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.