День студентського спорту у Львові відзначать масовим флеш-мобом

Завтра, 20 вересня, студенти Львівщини масовим флеш-мобом відзначать Міжнародний день студентського спорту. Захід розпочнеться об 11.55 год. і триватиме до 12.15 год. на площі перед головним корпусом Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 12).

За цей час студенти-учасники розгорнуть найбільший на Львівщині Державний прапор, а потім колективно віджиматимуться від землі. Після виконання фізичних вправ учасники флеш-мобу сформують гасло свята «Today’s stars, tomorrow’s leaders».

Серед учасників флеш-мобу розігруватиметься ексклюзивний костюм члена студентської збірної Львівської області, подарункові сертифікати, сувеніри та солодкі подарунки від партнерів заходу ТМ «Степанків», IT-компаній KindGeek та PLVision.

Як зазначає координатор заходу, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, девіз заходу: доведи, що ти не прогулював фізкультуру – відсвяткуй з нами День студентського спорту.

«Ми ставимо за мету не лише привернути увагу до відзначення Міжнародного дня студентського спорту, а й робимо чергову спробу пропаганди здорового способу життя», - зазначив Анатолій Ігнатович.

Ініціатори заходу – Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка», кафедра фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка», Львівське обласне спортивне товариство студентів «Гарт» та Українська академія друкарства.

Зазначимо, що одночасно із флеш-мобом відбуватимуться спортивно-масові заходи у Львівському національному медичному університеті імені Д.Галицького, Львівському національному університеті імені І.Франка та ряді коледжів.

Довідка

На 38-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в листопаді 2015 року ухвалено рішення про щорічне проведення 20 вересня Міжнародного дня студентського спорту. Міжнародна федерація студентського спорту проводить цей день під гаслом «Today’s stars, tomorrow’s leaders».