«Треба любити те, що ти робиш, знайомитися з цікавими людьми і творити класне середовище», - А. Москаленко до стажерів «Першого кар’єрного кроку»

Львівська міська рада підтримує ідеї та проекти молодих людей. Вже восьмий рік поспіль програма стажування «Перший кар’єрний крок» дає можливість студентам усіх вишів пройти двомісячне стажування у будь-якому департаменті мерії. Сьогодні від громади міста стажерів 2017 року привітав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко та вручив їм дипломи за результатами їх стажувань у міській раді.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Треба любити те, що ти робиш, і отримувати від цього кайф. А для того, щоб отримувати кайф, задоволення, треба мати мрію. Щоб мати мрію, треба знайомитися з цікавими, хорошими, класними людьми, яких насправді тут є дуже багато. А вже познайомившись з такими людьми, треба творити класне середовище. Бо проблем, шансів і цікавого в житті буде дуже багато, успіхів та неприємних хвилин також є дуже багато. Тому тільки ті, хто будуть разом з вами в ті хвилини, будуть мотивувати, казати «вставай» – це, повірте, класні, хороші люди, на яких ви можете розраховувати. На жаль, дуже багато світових персон, якими ми захоплюємося, не мають таких людей, тому сьогодні вони відомі, а завтра – ні. І завтра на їхньому місці можете бути ви – просто отримуйте кайф від того, що ви робите», - сказав у вітальному слові заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Фото: Олександр Мазуренко

Стажерів також привітали Оксана Блавацька, в.о. начальника управління персоналом ЛМР, Людмила Левицька, начальник відділу навчання, стажування та практики управління персоналом ЛМР, Евелія Більська, куратор програми стажування «Перший кар’єрний крок», Іван Дмитрасевич, Co-Founder у Startup Depot, Lviv Business Incubator, Project manager у ELEKS, Антон Скрипник, співзасновник та СЕО  KindGeek, засновник виробництва безкаркасних меблів Yo-ma-Yo, співзасновник сервісу аналітики STATR та співзасновник продуктової компанії H2Ometr, а також Антон Шишкін, колишній працівник управління ІТ ЛМР, керівник компанії Флорабо ЮА, колишній учасник стажування  «Перший кар’єрний крок». Вела захід Марта Більська, журналіст, ведуча фестивалів «AlfaJazz», «JazzBez», «Флюгери Львова» та ін.

Дипломи вручили 120 стажерам, відібраних структурними підрозділами за результатами стажування 2017 року.

Фото: Олександр Мазуренко

Зазначимо, що програма стажування «Перший кар’єрний крок» пропонує студентам проявити себе, перевірити свої знання на практиці та здобути досвід, виконуючи практичні завдання із супроводом досвідчених фахівців. «Перший кар’єрний крок» пропонує гнучкий графік, аби кожен студент мав змогу поєднувати стажування з навчанням та хобі. Саме програма стажування Львівської міської ради дає шанс українській талановитій молоді долучитись до творення та розвитку нашого міста.

Деталі та реєстрація на програму «Перший кар’єрний крок» – тут: http://city-adm.lviv.ua/lmr/job/internships