«Ви знаєте, що потрібно, а місто має спроможність це зробити», - А. Москаленко під час звітної конференції Студентського мера

Сьогодні у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулась звітна конференція голови Студентської ради Львова Руслана Сагановського за період 2016-2017 років. Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко подякував Студентському меру за активну роботу та побажав йому подальших успіхів. Також до Студентського мера та усіх присутніх з вітальним словом звернувся депутат Верховної Ради України Олег Березюк. Відтак, після представлення програм кандидатів на посаду голови Студентської ради, був обраний наступний Студентський мер міста Львова.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Дуже важлива річ, яку ви за час своєї каденції зрозуміли і використали – в тому, що ви маєте відчуття і маєте розуміння, що потрібно, а місто має спроможність це зробити. Тому такою важливою є співпраця. Бо інколи можна сказати, що це є проблема, і беріть вирішуйте її. А таких успішних прецедентів спільної праці сьогодні не є дуже багато. Але всі приклади спільної праці завжди є успішними. Ви відчули потребу, яка є, ви знайшли якісного партнера з боку Львівської міської ради, з яким напрацювали модель. Кожен зробив своє, і в результаті є успіх. І друга річ. Цього року всі ми разом переживали дуже важливі миттєвості проведення ПЕН-конгресу у Львові – це вперше у Львові, в Україні відбувся такий захід, коли сюди з’їхалося дуже багато письменників, які займаються непростими питаннями, захищаючи наших письменників, які сьогодні є в полоні. І те, що я побачив, що від студентства у Львові  відбувається така акція на підтримку полонених, це насправді є дуже сильним, тому що ці речі можна запланувати, придумати – тут є відчуття, думання і, найважливіше, є спільна праця. Тому від імені міського голови хочу подякувати вам за ту працю, яку ви зробили, і побажати вам ще багато нових і цікавих викликів у вашому житті. Тому що спільна праця на користь міста – облагороджує», - сказав під час виступу Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Фото: Олександр Мазуренко

Зі слів Студентського мера Львова Руслана Сагановського, найважливішим досягненням був і залишається якісний діалог студентів і місцевої влади. Адже  студентів слухають і розуміють їхні потреби, а студенти завжди мають змогу донести свої потреби до місцевої влади, яка позитивно відкликається і допомагає.

«Школа, яку ви проходите у студентському самоврядуванні, є школою публічного управління. І тому особиста скромність і особиста аскеза завжди має поєднуватися з потужною публічною позицією. Ми з вами маємо велику історичну честь, що живемо у вільному місті вільних людей, і таких міст в Україні більше немає. Тому ваша публічна позиція має стати прикладом, і ця аскеза має перерости у публічну діяльність представника людей, які творять ці великі чудеса. Масштабність вашої діяльності є величезна, і про неї треба вміти розказати. І треба виокремити речі, які важливі сьогодні для молоді – це освіта, наука і здоров’я. Саме на здоров’ї, яке є найбільшою цінністю людини, має бути акцент студентської ради в наступних роках», - звернувся до студентів Олег Березюк, депутат Верховної Ради України.  

Участь у засіданні взяли делегати до Студентської ради Львова від ВНЗ Львова, представники адміністрацій вишів Львова, а також представники органів місцевого самоврядування.

Наступним головою Студентської ради міста Львова на конференції обрано Олександра Николяка, студента НУ «Львівська політехніка», який впродовж п’яти років займається питаннями студентства академічної спільноти університету та міста Львова. Інавгурація нового Студентського мера відбудеться 17 листопада, у Міжнародний день студента.