У Львові відкриють дитячий клуб «Імпульс»

Сьогодні, 15 листопада 2017 року, о 16.00 год. після проведення капітального ремонту розпочне діяльність дитячий клуб «Імпульс», що на вул. Городоцька, 293.

«Радо запрошуємо до занять дітей в секцію дзюдо і гурток фітнесу та ритміки. У гарно відремонтованому приміщенні, де придбані сучасні тренажери, якісне покриття для боротьби дзюдо, встановлені необхідні меблі і закуплено новий інвентар, юним спортсменам комфортно буде займатись спортом.

Під час занять гуртківці матимуть можливість ознайомитись з надзвичайно популярним видом єдиноборств – дзюдо. А відвідування занять з фітнесу добре вплине на формування правильної постави дітей і на їх здоров’я загалом»,- розповідає директор дитячих клубів Залізничного району Олександра Білецька.

«Дуже важливо, що ми облаштували такий спортивний зал і повноцінно зможемо забезпечити фізичний розвиток нашим дітям. Розпочати діяльність у цьому дитячому клубі – це велике для нас досягнення і радість, так як у мікрорайоні «Сигнівка» є проблемним питання приміщень, куди діти приходили б на заняття з різних видів спорту. Адже розвиток дитячих спортивних секцій – це внесок не тільки у здоров’я та щасливе теперішнє, а й вклад у майбутнє нації»,- додала Олександра Білецька.

В секції дзюдо будуть займатись діти з 6-ти років, заняття відбуватимуться під керівництвом педагога-організатора Юрія Хоркавого, к.т. 063 9479303, а заняття з фітнесу та ритміки проводитиме Савосіна Тетяна, к.т. 063 6951540, куди запрошують малечу від 4 років.

Загальна площа приміщення - 103,0 кв.м, кошти на проведення капітального ремонту в сумі 435 тис. грн. були виділені з бюджету розвитку м. Львова.