Розпочався щорічний набір у представництво міжнародної організації AIESEC у Львові

У міжнародній молодіжній організації AIESEC розпочався щорічний набір у львівське локальне представництво. Для того, щоб потрапити на перший етап відбору до організації необхідно заповнити аплікаційну форму, яку учасники отримають після проведення презентації, які відбуватимуться 23, 25 вересня та 1 жовтня у ЛНУ ім. І. Франка. 24 вересня у Комерційній академії (вул. Братів Тершаківців, 2а), 29 вересня у Фінансовій академія (вул. Коперника, 3) та 30 вересня у НУ «Львівська політехніка».

Нагадаємо,15 вересня у Львова міжнародна молодіжна організація AIESEC організовувала дискусійний клуб на тему «Міжнародні програми стажувань AIESEC». Метою заходу було ознайомлення учасників дискусійного клубу з можливостями участі в міжнародній програмі стажувань AIESEC, а також представлення переваг, які надає ця програма, адже стажування від AIESEC – це можливість отримати унікальний міжнародний комплексний професійний досвід працюючи на провідних компаніях в одній із 105 країн світу, який сприятиме швидкому персональному і професійному розвитку особистості.

Довідка

Серед випускників AIESEC є такі відомі особистості, як: Президент Фінляндії Марті Ахтисаарі, Президент Японії Юріноко Коізумі, прем'єр-міністр Великобританії у минулому Маргарет Тетчер, екс-президент Польщі Олександр Кваснєвскій, лідер гурту The Rolling Stones Мік Джаггер та багато інших людей.

Додаткову інформацію та аплікаційну форму для вступу в організацію можна отримати на офіційному сайті локального представництва - http://www.aiesec.lviv.ua

Координатор з комунікацій AIESEC у Львові

Олег Піх

+38 093 10 33 667