Пластуни проводять всеукраїнські краєзнавчі змагання з пішого мандрівництва у Львівській області

27-28 вересня у Львівській області Пласт – Національна скаутська організація України п’ятий рік поспіль проводить всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва «Осінній рейд». Змагання відбудуться в рамках відзначення Міжнародного дня туризму та 65-ї річниці створення 1-ї Української Дивізії «Галичина».

У змаганнях візьмуть участь понад 30 команд із Західної та Центральної України. Маршрут змагань (60 км для хлопців та 40 км для дівчат) пролягатиме переважно Золочівським районом Львівської області. Для проходження маршруту командам потрібно буде відшукати усі контрольні пункти та сфотографуватися біля них.

Як повідомила комендант Анна Музала, основним завданням змагань є залучення молоді до спортивного туризму та практичне пізнання історії рідного краю шляхом безпосереднього знайомства із краєзнавчими пам’ятками.

Організатори розробили маршрут, роблячи значний акцент на краєзнавстві, тому команди відвідають Підгорецький, Олеський та Золочівський замки, покинуті монастирі, криївки УПА, садибу Маркіяна Шашкевича та ін.

Змагання пройдуть за підтримки крамниць «Робінзон» та «Трактор», Пластового порталу та Львівської міської ради.

До уваги журналістів!

Організатори запрошують львівських журналістів відвідати акцію. А охочі зможуть пройти кілька кілометрів маршруту разом із командами у суботу, 27 вересня.

Прохання зацікавленим зголоситися до 14-ї години у п’ятницю, 26 вересня за телефоном 8 (063) 832-68-69 (Ярема Дух). Орієнтовний час виїзду – 7:00 від Порохової вежі.