Із резервного фонду виділили 1,2 млн грн на ремонт частини підпірної стінки стадіону «Юність»

  • 20.07.2020, 17:10
  • 1412
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2020 рік», та «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова». Зокрема, останнім рішенням передбачено виділити 1,2 млн грн на проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих конструкційних елементів підпірної стінки у північній частині стадіону «Юність» на вул. Болгарській, 4.

«Пропонуємо виділити з резервного фонду міського бюджету м. Львова кошти в сумі 1 174 733 грн. для проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з виведення з аварійного стану окремих конструкційних елементів підпірної стінки у північній частині стадіону «Юність» на вул. Болгарській, 4 Львівського комунального підприємства «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького», — доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.

Також змінами до міського бюджету передбачено відобразити надходження до міського бюджету Львова субвенції з обласного бюджету у сумі 1 млн 448 тис грн на ремонт і придбання обладнання для їдалень закладів освіти.