На площі Ринок нагородили переможців дитячого конкурсу «Краків очима маленьких львів’ян»

  • 17.06.2021, 16:27
  • 1334
  • Пресслужба ЛМР
На площі Ринок відбулося відкриття виставки-конкурсу дитячих робіт «Краків очима маленьких львів’ян», під час якого нагородили переможців і всіх учасників конкурсу.

фото: Андрій Андрух
фото: Андрій Андрух

«До нас сьогодні долучилась пані Консул Польщі, адже нашим містом-партнером є Краків. Ви всі його чудово знаєте, адже саме його ви малювали на своїх малюнках. Ваші творіння просто неймовірні. Хочу подякувати вам за те, що ви активні, за ваші прагнення і старання. Запрошую до участі у наших наступних проєктах. Також хочу подякувати батькам за вас, за підтримку і розвиток ваших талантів», - сказала Тетяна Хабібрахманова, начальниця управління зовнішніх зв’язків і промоції міста.

Опісля вітальних слів відбулось нагородження дітей. Нагадаємо, конкурс малюнків був присвячений 25-річниці з дня підписання Договору про співробітництво між Львовом та Краковом. На конкурс надійшло близько 120 чудових малюнків від юних мешканців міста. Наймолодшому учаснику конкуру 4,5 роки, найстаршому - 16 років. Вибір переможців був дуже нелегким і відбувався за участі представників уряду Кракова. Було обрано 10 найкращих малюнків в чотирьох вікових категоріях.

Найкращими обрано роботи:

  • у віковій категорії 7-10 років:

Саміри Копітко (10 років), Марти Гурської (8 років) та Ліліани Мороз (7 років);

  • у віковій категорії 11-13 років:

Володимира Сікори (11 років), Олени Валько (12 років) та Любові Снігур (13 років);

  • у віковій категорії 14-16 років:

Анни Лупій (16 років), Анастасії Цимбальник (16 років) та Вероніки Сейтумерової.

Окрім того, журі вирішило нагородити роботу наймолодшої учасниці конкурсу - 4-річної Емілії Петренко.

фото і відео: Андрій Андрух