У Львові відбудеться лекція про дизайн, кошти з якої підуть на допомогу собаці з ЛКП «Лев»

  • 25.06.2021, 15:07
  • 1218
  • Пресслужба ЛМР
У середу, 30 червня, о 19.00 год. у приміщенні МолоДвіжЦентр.Львів відбудеться лекція від львівського міського простору дизайну та медіа Pixlab «Аналоговий колаж: що? кому? для чого?», всі кошти з якої підуть на фінансову підтримку собаки Ніка, яким опікується ЛКП «Лев».

Собака, на підтримку якого підуть всі кошти, протягом довгого часу жив на вулиці. Він мало їв, тому у нього розвинулася нестача кальцію в організмі. Як наслідок, пес почав часто хворіти та боятися людей, а згодом з ним взагалі трапився забій ліктьового нерва, після чого його передня лапка втратила чутливість.

Саме таким його знайшла команда ЛКП «Лев» і почала повертати собаку до нормального життя. Тепер його звуть Нік. Він лікується і соціалізується під пильним наглядом ЛКП «Лев» та потребує спеціального вітамінного корму і декількох медичних ін‘єкцій, купівлю яких хочуть забезпечити організатори події.

Власне лекцію проведе дизайнерка, що проєктує інтерфейси в компанії Epam, Лана Сметанюк. Вона розповідатиме про те, що таке взагалі колаж: мистецтво чи забавка? Розкаже, як у колажах шукати натхнення, чому вони не втратили своєї актуальності та хто їх створює, а головне – для кого?

Лекція буде корисна як для дизайнерів-початківців, які тільки починають свій шлях у сфері, так і для впевнених юзерів, які хочуть прокачати свої вміння.

Вартість лекції: будь-яка благодійна сума.

Додамо, Pixlab - це простір дизайну та медіа, частина мережі молодіжних просторів ТВОРИ!. Зараз же центр перебуває на ремонті, можливий час відкриття до кінця 2021 року.